Europcar stations

NAGASAKI RAILWAY henkilö- ja pakettiautovuokraamo

go to times car rental counter,
4-30 takara-machi,
850-0045  nagasaki
Japan
N : 32º 45' 30.24" E : 129º 52' 3.36"

Aukioloajat

Ma
08:00 - 20:00
Ti
08:00 - 20:00
Ke
08:00 - 20:00
To
08:00 - 20:00
Pe
08:00 - 20:00
La
08:00 - 20:00
Su
08:00 - 20:00

Miksi Europcar?

Hintatakuu

Paras hinta

Loyalty

Liity privilege-jäseneksi saadaksesi palkintoja

Turvattu

Turvallinen varausprosessi

Muut toimipisteet

Hyvä tietää

Henkilö- ja pakettiautonvuokraus tehty helpoksi sinulle Europcar NAGASAKI RAILWAY toimipisteellä

Ystävällinen palvelu, uudet autot ja edulliset hinnat ovat osa jokapäiväistä palvelutarjontaamme. Löydät meiltä oikean vuokra-auton työ- ja vapaa-ajan matkaan tai pakettiauton tarpedesi mukaan NAGASAKI RAILWAY toimipisteestä.

Europcar NAGASAKI RAILWAY on valmiina palvelemaan sinua. Muista aina ottaa mukaasi ajokortti, voimassa oleva luottokortti sekä id-kortti (kuten passi, mikäli vuokraat ulkomailta).

Europcarin vihreä ohjelma: Europcarissa ymmärrämme autonvuokrauksen ympäristövaikutukset. Siksi kannatamme kestävän kehityksen ohjelmaa, ja olemme ylpeitä siitä, että olemme ensimmäinen autovuokraamo NAGASAKI RAILWAY toimipisteellä, jolla on sertifioidut sitoumukset.

Suosituimmat 5 lähintä kaupunkia